חדשות על ההאקרים והסייבר
  www.zurael.022.co.il
עולם ההאקרים והסייבר
יום ב', כט’ בשבט תשע”ו
    דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  |  הטוויטר שלנו  |  הפייסבוק שלנו  |  הפייסבוק שלי  
 
'האקרים השתלטו על מחשבים ביטחוניים"
נחשף מחדל חמור: חברת אבטחת מידע דיווחה כי מייל עם קובץ על אריק שרון, שנשלח לכאורה משב"כ, הכיל קוד "זדוני". התוצאה: 15 מחשבים במערכת הביטחון נשלטו במשך ימים על ידי האקרים. חשד: פלסטינים אחראים
01:17 (27/01/14) צוריאל דומן
תגובות: 0   צפיות: 58
נאט"ו מרחיב את פעילות מערך הסייבר בין חברות נאט"ו
על רקע מהירות טכנולוגיה מתפתחת, נאט"ו הוא לקדם את מאמציה להתמודד עם מגוון הרחב של איומי סייבר מיקוד הרשתות של הברית על בסיס יומי.הרעיון האסטרטגי של נאט"ו והצהרת פסגת שיקגו 2012 להכיר בכך שהתחכום הגובר של התקפות סייבר הופך את ההגנה על המידע של הברית ומערכות תקשורת משימה דחופה לנאט"ו, ואחד שבו הביטחון שלה עכשיו , אימצה נאט"ו חדש סייבר הגנת מדיניות ותכנית הפעולה הנלווית, המפרטת את חזון ברור של איך הברית מתכננת לחזק את מאמצי הסייבר שלה.
תגובות: 0   צפיות: 27
"הפוטנציאל להשמדה המונית במונחי נפש ורכוש תלוי אך ורק ביכולת למנוע את הצלחת ההאקרים בחדירה ובהשתלטות על רשתות המיחשוב והתקשורת של התשתיות הקריטיות", אמר לואיס פרי, ששימש בתפקיד עד שבועות ספורים לפני ה-11 בספטמבר ● לדבריו, פקידי המודיעין בארצות הברית חייבים לעשות עבודה טובה יותר בניתוח הררי הנתונים האינטרנטיים, הטלפוניים והפיננסיים, "על מנת לסכל את פעילותם של מחבלי הסייבר של מחר"
תגובות: -1  צפיות: -1
' קוריאה: האקרים חשפו ברשת מידע על עשרות אלפי חיילים אמריקניים
האקרים טענו כי פרצו לרשת וחשפו מידע על יותר מ-40 אלף חיילים בצבא ארצות הברית ועל יותר משני מיליון עובדי מדינה דרום-קוריאניים. כך דיווחו סוכנות הידיעות הדרום קוריאנית וגורמים ביטחוניים במדינה.
תגובות: 0   צפיות: 30
אזהרה מפני התקפות סייבר על מכשור רפואי
ה-FDA הודיע כי מכשירים מושתלים, כמו, בין היתר, קוצב לב או דפיברילטור, מחוברים לרשתות שרגישות לפצחנים.רשויות ארצות הברית הזהירו השבוע את יצרני המכשור הרפואי ואת בתי החולים וקראו להם לנקוט בצעדים משמעותיים להגנה מפני התקפות סייבר פוטנציאליות.
תגובות: 0   צפיות: 49
הודעות על התקפות תוניסאיות נגד אתרי ממשל ועסקים בישראל
בשעות האחרונות נרשמת פעילות ערה בקרב גורמים תוניסאים המזוהים עם "אנונימוס" תוך התייחסות להתקפות מסוג מניעת שירות מבוזרת (DDoS) ופריצות למאגרי מידע בישראל.בין המטרות אשר הוגדרו כיעדים לתקיפה ניתן למנות בעיקר את אתרי בית הנשיא ומשרד החוץ; בנוסף דווח בקבוצות השונות של גורמים אלו על הדלפת קבצים ממשרדי ממשלה וחברות שונות;
תגובות: 0   צפיות: 35
ראש התוכנית ללוחמת סייבר: "גופים חיוניים לא ערוכים"
ראש התוכנית ללוחמת סייבר במכון למחקרי ביטחון, גבי סיבוני: "מי שמחליט על מתקפה יעדיף למקד את מאמציו בבטן הרכה, אצל מי שלא מוגן. היעד יכול להיות תאגיד מים של עיר גדולה"
תגובות: 0   צפיות: 33
מלחמת הסייבר ביום שבו כיפת ברזל תיפול: תמונת מצב
מסכי כיפת ברזל מוחשכים, ערכות מכ"ם נופלות ואין מי שיכווין את הטייסים למטרה, אספקת החשמל נעצרת, הרשת הסלולרית נופלת והבנקים משותקים – נשמע דמיוני? לפי המומחים בכנס הסייבר הבינלאומי השלישי, התרחישים הכי סיוטיים כלל לא רחוקים מהמציאות, ולמעשה העולם כבר חווה זאת, כפי שראינו בהתקפה הסינית על ארה"ב או בהדלפות של אדוארד סנודן על NSA. מה בכל זאת אפשר לעשות?
תגובות: 0   צפיות: 70
האקר ישראלי פרץ לשרתי חברת תעופה איראנית
בשעות הצהריים של ה-9 ביוני פרסם ההאקר הישראלי Yourikan כי עלה בידו לפרוץ לשרתי חברת התעופה האיראנית Iran Airtour Airline. במהלך הארוע הוא חדר למערכות המחשב המרכזיות של החברה והשיג שליטה מלאה על רשת המחשבים המשרתת לדבריו 211 עובדים. בהודעתו נמסר כי היה ביכולתו לגרום לנזק ממשי למערכת המחשב של החברה ובמקום זאת בחר להציב את המסר הבא; Say no to nuclear IranSay no to terrorThis is the salary portal!And all the accounting info.Also I have rdp to all servers! להוכחת דבריו, הוא פרסם ארבעה תמונות של השרתים
תגובות: 0   צפיות: 247
חדשות
מתקפת DDOS
מתקפת סייבר
הורדת תכונות פריצה
הורדות תכונות למתקפת DDOS


יצירת קשר | הטוויטר שלנו


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | הצטרף לרשימת תפוצה | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS